Pro přihlášení do autoškoly pomocí našich internetových stránek si můžete stáhnout a vytisknout přihlášku ve formátu acrobat PDF. Pro přihlášení do autoškoly je nezbytné, aby bylo na vytisknuté přihlášce vyplněno potvrzení o zdravotní způsobilosti. Tuto část přihlášky vyplní Váš praktický lékař.

Přihláška do autoškoly

S vyplněnou přihláškou a posudkem o zdravotní způsobilosti se pak dostavíte do kanceláře autoškoly na ulici Kounicova 41, Brno. Při stažení přihlášky z našich stránek získáváte nárok na slevu ve výši 100,- Kč. Součástí přihlášky je i potvrzený posudek praktického lékaře.

Přihlášku je potřeba vytisknout oboustranně na inkoustové nebo laserové tiskárně!

Stáhněte si přihlášku a posudek o zdravotní způsobilosti.

Přihlašte se i se svými kolegy nebo studenty jako skupina a získáte slevu.